Катерина Ісаєнко День 37🇺🇦 Новела🙏 Сусід Володя. Казав колись мій дідо: обирай не хату, обирай сусідів! вкотре переконуюся, які золоті слова, воїстину.

Катерина Ісаєнко День 37🇺🇦 Новела

Оксана Щербак З дитинства не боялася військових Оповідання Із раннього дитинства не боялася військової техніки. Виросла у прямому сенсі під полігоном військової частини. - Учєнія!, - так говорили наші люди про стрільби. У тата було повно друзів-військових. З тих причин всі його цвяхи, свердла та інший чоловічий реманент зберігався вдома у добротних ящиках з-під патронів.

Оксана Щербак З дитинства не боялася військових Оповідання

Оксана Щербак
Олена Щербина ТАТО ДОРОСЛОЇ ДОНЬКИ Новела 24.02 2022, 6.00. - Привіт, Лєн. - Привіт, Тату. - Ти швидко відповіла, отже не спиш і вже знаєш… - Так, Пап, знаю… - Ти ж від’їздиш? - Ні, Пап. Київ не візьмуть! - Лєн… - Так. Тату, я вже сказала… - Ось ти завжди такою була!

Олена Щербина “ТАТО ДОРОСЛОЇ ДОНЬКИ” Новела

Олена Щербина
Інга Кейван Словник НОВІТНЯ ДЕМОНОЛОГІЯ Продовжую писати цей словник, але дуже прискіпливо до себе ставлюся, тому не поспішаю публікувати. Перебуваю у стані пошуку мови.

Інга Кейван НОВІТНЯ ДЕМОНОЛОГІЯ

Володимир Сердюк СПОГАДИ З ПОЛОНУ А джинси в дитинстві пахли. Сміялася моя Мама: - Вони тобі аж під пахви! - Аби не було мені мало...

Вірш Володимира Сердюка СПОМИНИ З ПОЛОНУ

Сергій Пантюк УКРАЇНІ Вірш Не вистачає емоцій і слів. Нас багато і файно навчили Крути. Навіщо землі стільки дохлих москалів? Навіщо їй стільки отрути? Хай прикипає залізо до долонь, Хай не виникає слабкості й пощади! Хай спопеляє нечисть наш животворчий вогонь, Україно, імени твого ради!

Вірш Сергія Пантюка

Сергій Пантюк
Олександр Магурін Вірш Бліцкриг Орда хижацька, хай їй грець, І шляхом пре, і навпростець, Ждучи на квіти і ралець – А з хати кожної свинець Й «бандера-смузі» пломінець.

Бліцкриг, вірш

Олександр Магурін
Щось пішло не так, спробуйте пізніше, або зв'яжіться з адміністрацією сайту
Потрібно прикріпити зображення
Закрити
Ваша робота буде запропонована, після модерації вона з'явиться на сайті
Закрити

Перетягніть зображення чи відео або завантажте його, натиснувши кнопку

Оберіть тип роботи *

  • Зображення
  • Література
  • Відео
  • Аудіо

Ми рекомендуємо не менше 100 символів